This website requires JavaScript.

Video

një ditë më parë

Boateng dhe Melissa Satta e luajnë Champions-in e tyre në karantinë (video)

Modelja italiane pati thënë: Arsyeja pse Boateng është gjithmonë i dëmtuar? Bëjmë dashuri dhjetë her...

2 ditë më parë

Ronaldinho “shpërthen dyert e burgut”, bën magji me topin (video)

Ish-kampioni i Milanit dhe Barcelonës është burgosur në Paraguaji, pasi u kap me domumenta falsë

9 ditë më parë

FSHF hap konkursin për fëmijët, Mastour i Milanit "regjistrohet" si shkodran (VIDEO)

Video fake në konkurs, por fshihet nga federata më pas

10 ditë më parë

Hysaj pastron shtëpinë dhe bën shaka me gruan: Ti fle në këmbë… (video)

Pas sfidës së "letrës higjenike", shkodrani kuqezi godet përsëri

10 ditë më parë

Kampionia italiane zhdramatizon situatën, noton… në shtrat (video)

“Coronavirus” ka izoluar botën, ka transformuar gjithçka edhe në sport

10 ditë më parë

Edon Zhegrova komplekson Messin dhe sfidon CR7… (video)

Spektakël i talentit kosovar në sfidën e “letrës higjenike”

10 ditë më parë

Armando Broja sfidon yjet e botës me nismën e… portokallit (video)

Kjo nismë rivalizon sfidën virale të "letrës higjenike"

12 ditë më parë

Hysaj driblon me gruan e tij: Kur ajo e prish lojën… (video)

Mbrojtësi ynë kuqezi i bashkohet sfidës “stayhomechallenge” dhe nominon të tjerë

13 ditë më parë

Sfida virale / Messi, kampion edhe i… letrës higjenike (video)

Ylli argjentinas iu përgjigj Xavi, sfidon Vidal, Suarez, Jordi Alba dhe Aguero

16 ditë më parë

Fabregas “çmendet” në karantinë, bërtet në ballkon: “Mirëmëngjesi fqinj!" Merr përgjigjen: “Ik q**u!” (video)

"Dita 4 e izolimit dhe njerëzit po bëhen vërtet të tensionuar këtu..."