Shkarkohet trajneri që tronditi Barçën, ish-kampioni i katalansve dhe Realit i merr vendin

Valencia

Shkarkohet trajneri që tronditi Barçën, ish-kampioni i katalansve dhe Realit i merr vendin

11 Shtator 2019
17:39
Artan Drazhi
11 Shtator 2019
17:39
Artan Drazhi

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera