This website requires JavaScript.

Shaqiri i frymëzuar përpara finales, shikoni si e deh portierin dhe ia zhduk topin (VIDEO)

back button
13 Gusht 2019
23:51
Telesport

Lajme të tjera

Duke marrë postimet...

Lajmet e fundit

Duke marrë postimet...