Sarri i imponoi dietën ekstreme dhe regjimin stërvitor, De Ligt e quan “histori e egër”

Juventus

Sarri i imponoi dietën ekstreme dhe regjimin stërvitor, De Ligt e quan “histori e egër”

08 Tetor 2019
22:56
Ergis Tafalla
08 Tetor 2019
22:56
Ergis Tafalla

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera