Rebic nis stërvitjen me Milanin, ja udhëzimet e trajnerit dhe plani "taktik" për të shpëtuar Piatek!

Milan

Rebic nis stërvitjen me Milanin, ja udhëzimet e trajnerit dhe plani "taktik" për të shpëtuar Piatek!

12 Shtator 2019
17:21
Telesport
12 Shtator 2019
17:21
Telesport

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera