This website requires JavaScript.

Prezenca e Ronaldos dhe De Ligt ndaj Milan, Sarri shuan dyshimet!

Juventus

Prezenca e Ronaldos dhe De Ligt ndaj Milan, Sarri shuan dyshimet!

09 Nëntor 2019
15:18
Erdi Kerciku
09 Nëntor 2019
15:18
Erdi Kerciku

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera