Vllaznia

Vllaznia

19 ditë më parë

Drama e futbollistit të Vllaznisë, lë futbollin në moshën 24-vjeçare

Mesfushori ishte një nga elementet më të mirë të moshave ...

20 ditë më parë

Vllaznia kthen tifozët, Lici ka një “kushtrim” dhe këshillë për ta

Vllaznia-Skënderbeu luhet të shtunën, prej orës 16:00...

21 ditë më parë

Vllaznia bën afrimin e fundit, klubi surprizon tifozët

Kuqeblutë e kanë ndarë mendjen ...

një muaj më parë

Jonuz nuk fshihet: Vllaznia nuk ka opsion tjetër, përveç…

"Skema do të jetë sulmuese dhe kjo është normale ndaj Luftëtarit"...

një muaj më parë

Vllaznia me mungesa, titullari nuk ia del mbanë

Tekniku nuk e ka situatën në favor ...

një muaj më parë

Jonuz beson te Vllaznia e tij: Nuk kthehemi pa pikë nga Durrësi!

"Krymi dhe Gligorov nuk janë të gatshëm për të luajtur nesër"...

një muaj më parë

Punëtorët pa bukë, Ademi gjen kohë për akuza politike

E turpshme situata në Shkodër ...