This website requires JavaScript.

Valencia

Valencia

6 muaj më parë

Video / Goditja e pandalshme e Gameiro-s ndëshkon Barcelona-n

Valencia e ka nisur më mirë finalen e Copa del Rey ...

7 muaj më parë

Ish-interisti ishte në fushë, kur hajdutët i vodhën shtëpinë

Nuk është hera e parë që ndodh...

10 muaj më parë

Dështoi në Spanjë, sulmuesi rikthehet në Premier League

Valencia ka ndërprerë përpara kohe huazimin e Michy Batshuayi, këtë e ka konfirmuar drejtori i përgj...

një vit më parë

Allegri: Ja çfarë ndryshoi në pjesën e dytë, ai na jep më shumë siguri

"Valencia ka konfirmuar se është një nga skuadrat më në formë të kampionatit spanjoll. Kemi pësuar disa kundërsulme dhe pjesa e parë ka qenë e mirë për ata. Në pjesën e dytë kemi qenë më të organizuar". Kjo ka qenë analiza e Massimiliano Allegri-t pas fitores të marrë në shtëpi kundër Valencia-s: "...

një vit më parë

Video: United në delir me Fellaini dhe De Gea, kualifikohen edhe Juventus me Manchester City

Fellaini është heroi i Manchester United në javën e parafundit të fazës me grupe të Champions League. Mesfushori belg i ka dhuruar një sukses 1-0 "Djajve të Kuq" në minutën e 91-të të ndeshjes së luajtur në shtëpi kundër Young Boys. Heroi tjetër i sfidës ka qenë De Gea, i cili ka shpëtuar rezultatin...

një vit më parë

Juventusi kundër Valencias, është nata e “hakmarrjes” së Ronaldos

Aventura e tij në Ligën e Kampionëve, si lojtar i bardhezinjve, nisi si mos më keq, sa nuk mund të imagjinohej më parë. Dëbimi me karton të kuq, mjaft i kontestuar, pas gjysmë ore ndaj Valencias, mbetet një moment zhgënjimi për portugezin, që kërkon shpagim. Me dhjetë gola dhe mbi 70 ditë më vonë, C...

një vit më parë

Allegri: Ja kush është frika ime për nesër...

Trajneri i Juventusit, Max Allegri ka dalë në koferencën tradicionale për shtyp para sfidës me Valencia-n për Champions League, në të ka folur për ndeshjen, por edhe për çështje të tjera. Champions- “Ne duhet t’i hedhim hapat një nga një, së pari të kualifikohemi e më pas të mendojmë për vendin e p...