This website requires JavaScript.

Tirana

Tirana

17 ditë më parë

Formacionet zyrtare: Tirana me surpriza, Ahmataj bën shumë ndryshime!

Formacionet e ndeshjes Luftëtari-Tirana...

19 ditë më parë

Ahmataj tani del hapur: Jam këtu për titullin, kapa shansin

Flet trajneri i ri i Tiranës...

19 ditë më parë

Tirana, në kufi të amatorizmit: Mema ishte vetëm një gabim i radhës!

Ardi e dinte fundin e tij me kohë, ashtu si futbollistët...

19 ditë më parë

Një ish-futbollist i saj, Tirana cakton trajnerin e ri

40-vjeçari zë vendin e Ardian Memës, në prag të nisjes së fazës së dytë...

19 ditë më parë

Halili shkarkoi Memën, shpërthejnë tifozët: Keni dështuar, ikni nga Tirona!

"Trajneri thjesht drejtonte stërvitjen dhe zgjidhte formacionin deri diku te 30-40%"...

20 ditë më parë

Mema drejt largimit, Tirana gjen zëvendësuesin e tij

Bardheblutë e kanë mendjen e ndarë ...