This website requires JavaScript.

Teuta

Teuta

5 muaj më parë

Erdhi boshnjaku, ikën shqiptari; rokadë në mbrojtjen e Teutës

Klubi durrsak zyrtarizon largimin e 24-vjeçarit, që luajti rreth 100 ndeshje me të

6 muaj më parë

Përforcimi i katërt i dimrit, Teuta e gjen “digën” e mbrojtjes në Bosnje

Kartoni i Kenen Hreljic vlen 250 mijë euro, sipas “transfermarkt”

6 muaj më parë

Martini pranon humbjen: Laçi e meritoi fitoren!

Flet trajneri i durrsakëve

6 muaj më parë

Hebaj “lë me gisht në gojë” Vllazninë, prezantohet në Durrës

Sulmuesi 23-vjeçar luajti në Ukrainë gjysmën e parë të këtij sezoni

7 muaj më parë

Teuta nis skarcimet, sulmuesi largohet dhe gjen ekip të ri

Largohet më shpejt se afrohet

7 muaj më parë

Edi Martini e nis "në sulm" te Teuta: Ju njoh mirë të gjithëve, dua maksimumin!

44-vjeçari shkodran kthehet pas tetë vitesh te skuadra durrsake