Sporte të tjera

Sporte të tjera

20 orë më parë

Red Bull ofertë Alonso për t’u rikthyer në F1, ja përgjigjja e pilotit

Makina austriake bën lëvizjen surprizë...

20 orë më parë

Humbi titullin, ikona e UFC-së pranë tërheqjes nga sporti

40-vjeçari synon triologjinë...

një ditë më parë

Kombëtarja gjen shtëpi për stërvitje, një klub i hap dyert pa pagesë

Kuqezinjtë nuk janë lejuar të stërviten në mjediset e sallës së lojërave “Feti Borova”...

2 ditë më parë

Fury vë me shpatulla pas muri Wilder: E ke firmosur revanshin, ja data dhe vendi

Britaniku nuk heq dorë nga titulli kampion...

2 ditë më parë

Honda thumbon kampionin e botës: Koha e provave mbaroi, na duhen pikët

Piloti spanjoll rikthehet në pistë pas 2 muajsh...

2 ditë më parë

“E shkëmbej trofeun MVP me medaljen e artë në botëror”

U shpall lojtari më i mirë i sezonit të kaluar në NBA...

2 ditë më parë

“Unë jam i vetmi që mund ta mposht Hamilton”

Diferenca mes dy pilotëve është 62 pikë...

2 ditë më parë

Nate Diaz: Kemi mbetur vetëm dy gangsterë në UFC, unë dhe…

Sportisti deklaron emrin e rivalit të radhës...