This website requires JavaScript.

Skënderbeu

Skënderbeu

2 muaj më parë

Takaj zbulon ecurinë e gjyqit, jep detaje për apelimin ndaj dënimit

Skënderbeu me shpresën se dënimi mund të ulet ...

2 muaj më parë

Daja hedh kandidaturën për titull: Do jemi faktor i rëndësishëm këtë sezon!

Trajneri duket i qetë dhe pret rikthimin e titullarëve të tij...

2 muaj më parë

SKANDALI I TRUKIMEVE/ Takaj udhëton në Austri: Duan të na zhvasin!

Dëshmia që hedh poshtë pretendimet e Kuljic ...

2 muaj më parë

Deklaratat e Kuljic, presidenti Takaj rrezikon shumë

Mund të hapen sërish hetime, këtë herë dënime individuale ...

2 muaj më parë

Zyrtare: Skënderbeu firmos me “kushëririn” e Michael Essien

Direkt gati për sfidën ndaj Tiranës...