This website requires JavaScript.

Shqipëria

Shqipëria

4 ditë më parë

Reja do të publikojë listën nesër, ja programi i kombëtares për Andorrën dhe Francën

Dy kualifikueset e fundit në grup për "Euro 2020"...

6 ditë më parë

Selahi zbulon idhullin e tij, tani mburret me kombëtaren e Shqipërisë

“Kam parë shumë video të tij, dua të përpiqem të bëhem si ai”...

6 ditë më parë

Bushi: Anglia është ekip i madh, por nuk e kemi frikë

Trajneri i kuqezinjve U-21 analizon listën e të thirrurve dhe sfidën e radhës me “Tre Luanët”...

6 ditë më parë

Bushi publikon listën, fton edhe debutues kuqezinj për “Tre Luanët”

Më 15 nëntor, ora 19:00, do të luhet Shqipëri-Angli në “Loro Boriçi”...

7 ditë më parë

Për inat të “Dardanëve” zgjedh Shqipërinë, zbulohet lëvizja e sulmuesit

Ai luan me Hibernian në Suedi, ka përfaqësuar Zvicrën U-21...

8 ditë më parë

Debutimi me Shqipërinë dhe Serie A, mahnitja pas CR7; rrëfehet Kumbulla: Po përjetoj emocione të mëdha!

"Kurrë nuk do ta shpresoja e besoja këtë gjë disa muaj më parë"...

8 ditë më parë

Shqipëri-Francë, UEFA heziton të zyrtarizojë “Arena Kombëtare"…

Të gjitha kualifikueset e nëntorit e kanë fiksuar vendzhvillimin, vetëm ajo e kuqezinjve mbetet ende...