This website requires JavaScript.

Seria A

Seria A

një muaj më parë

Icardi e tepron, tërbon tifozët e Inter-it me gjestin e fundit

Sulmuesi argjentinas del kundër zikaltërve

një muaj më parë

Presidenti i Serie A: Gati për dialog konstruktiv, që të kthehet futbolli

Paolo Dal Pino i përgjigjet ministrit Spadafora për rifillimin e garave kombëtare

një muaj më parë

Llogaritja sipas modelit francez / Ja verdiktet e Serie A, nëse mbyllet këtu. Milani, jashtë Europës

Ligue 1 njoftoi sot mbylljen e sezonit, duke përdorur kriterin e pikëve mesatare të secilit ekip

një muaj më parë

Dybala me “Coronavirus” edhe në testin e katërt? E fejuara zbulon të vërtetën

“Nuk e dimë nga doli ky lajm, por ne nuk duam të komentojmë shumë”

një muaj më parë

De Ligt zbulon sekretin e karrierës: Deri 15 vjeç nuk kam luajtur si mbrojtës

"Është fantastike të luash me Van Dijk, Bonucci dhe Chiellini. Mësoj shumë prej tyre”