Seria A

Seria A

5 orë më parë

Elliott ka investuar 300 mln euro te Milani deri tani, sakrifikohet një nga dy blerjet e janarit?

PSG bën gati 40 mln euro për Paqueta, Piatekut i ka rënë vlera...

6 orë më parë

Interi i befason të gjithë, planifikon rikthimin e Ibrahimovic

Edhe Mandzukic është në planet e zikaltërve për sulmin...

7 orë më parë

Është 29 vjeç, por Juventusi nuk e lëshon deri më 2024

Ai fiton aktualisht rreth 3.5 milionë euro (neto) në vit...

7 orë më parë

Juventusi, Manchester United, dy sulmuesit e tij unikë…; Allegri tregon sekretet para kolegëve

"Ka dy mënyra për të qenë një trainer i mirë: autoritar dhe liberal”...

19 orë më parë

“Ancelotti pa influencë, Koulibaly nuk do të markojë”

Fjalë të ashpra nga ish-trajneri...

19 orë më parë

Takim "kokë më kokë" me Ancelottin, Raiola i xhindosur!

Super agjenti zbarkon në Napoli...

21 orë më parë

"Giampaolo, më vjen keq por te Milani kështu funksionon", flet Kessie!

Mesfushori kuqezi flet dhe identifikon problemin...

një ditë më parë

Ylli i sulmit juventin, nga i padëshiruar në rinovim kontrate

Si ndryshon situata pas vetëm pak muajsh...