Real Madrid

Real Madrid

një ditë më parë

Tension te Real Madrid, Courtois e ka me Hazard: “Më tërboi fare!”

Nuk ka paqe në dhomën e zhveshjes së Los Blancos....

2 ditë më parë

Reali gjen paratë për galaktikët, Neymar-Mbappe mundësi reale

Madrilenët të gatshëm të bëjnë çmenduri ...

2 ditë më parë

“Sot ka nisur një epokë e re për Real dhe mua”

Sulmuesi luajti 30 minuta në "Bernabeu"...

2 ditë më parë

Zidane: Luajtëm vetëm 45 minuta, me atë do të fitojmë më kollaj

Trajneri pret që sulmuesi të gjejë formën optimale...

3 ditë më parë

Video: Reali vuan shumë, Hazard zhgënjen në debutim

3 pikë me vlerë, por sa shumë vuajnë spanjollët ...

3 ditë më parë

Video: Reali në presion, Levante i shënon sërish

Transformohen spanjollët ...