This website requires JavaScript.

Partizani

Partizani

13 ditë më parë

Partizani ul tarifat, çmimet e biletave kthehen në normalitet

Kalon ndeshja me Kukësin, ikën dhe inati ...

14 ditë më parë

Lerda vendos diktatin te Partizani, largon “besnikun” e Gegës

Pas Korado Sakone, i vjen radha ndihmësit shqiptar, që të bëhet "kurban" i italianit...

15 ditë më parë

Redi Jupi: Partizani nuk është kurrkund! Nuk luan futboll

Flet ish-futbollisti i kombëtares...

15 ditë më parë

SHERRI: Dorëheqje në ajër dhe Asani shkak, situata te Partizani zien!

Përplasja e Lerdës me trajnerin Mehmeti ...