This website requires JavaScript.

Paris SG

Paris SG

një ditë më parë

“Klubi nuk po sillet mirë me të”; nëna e Cavani shpërthen ndaj PSG

“Meqë nuk e aktivizojnë vetë, ta lejojnë të shkojë diku tjetër, ku kanë nevojë për golat e tij”

një ditë më parë

Cili e frymëzon si futbollist? Mbappé zgjedh mes Ronaldos dhe Messit

“Tani është vonë të bëhem si Messi, ndryshe duhej të qëndroja te Monaco…”

një ditë më parë

Tuchel: Nuk dua ta shes, por mua nuk më pyet njeri

Trajneri i PSG-së i dorëzuar

2 ditë më parë

Nga Zidane te… braziliani, Mbappe zbulon tre idhujt e tij në futboll

“Nëse je djalosh i ri dhe francez, idhulli juaj është patjetër ai”

2 ditë më parë

Kylian Mbappe mohon Real Madridin, por “shenjtëron” Liverpool

“Erdha 18 vjeç këtu, isha një talent, por jo superstar”

2 ditë më parë

“Ky është sezoni im, fitoj Champions, Europianin dhe Olimpiadën”

Deklarata e futbollistit të talentuar

3 ditë më parë

Cavani drejt lamtumirës nga PSG? Leonardo sqaron situatën

Atletico Madridi ka ofruar 10 milionë euro, ose e merr falas në verë uruguajanin