Monaco

Monaco

një muaj më parë

Mesfushori i Juves drejt Ligue 1

Ai kushton 25 milionë euro...

2 muaj më parë

Mesfushori i Inter pranë Monaco-s

Bëhet fjalë për huazim ...

3 muaj më parë

Monaco zyrtarizon blerjen e parë prej 30 mln euro

Afrimi vjen nga Atletico Madrid...

3 muaj më parë

"Mbappe vendosi për PSG, Monaco kishte ofertë më të mirë"

Flet një nga personat më të informuar për atë transferim!...

4 muaj më parë

Falcao shpëton Monaco-në me dy gola në gjashtë minuta

Mbijetesa është më afër për bardhekuqtë...

4 muaj më parë

Fatziu Jovetic, rikthehet pas 5 muajsh por dëmtohet edhe më rëndë

Jo vetëm që mbyll sezonin, por edhe sezonin tjetër do e fillojë i dëmtuar...

4 muaj më parë

Fabregas dhe largimi nga Chelsea: Sarri mori me vete "të birin"

Fjalë të hidhura, por të kuptueshme......