This website requires JavaScript.

Monaco

Monaco

një vit më parë

Monaco zyrtarizon ish-mesfushorin e Milanit dhe largon Falcao-n

Sulmuesi kolumbian vijon karrierë në një tjetë kampionat europian

një vit më parë

Joao Mario i ngec Interit, Monaco zyrtarizon dy afrime në një ditë

Bie një mundësi e mirë për zikaltrit, Monaco gjen zgjidhje në Angli

një vit më parë

Milani e largoi si të padisiplinuar, lojtari drejt transferimit te Monaco

Lojtari ka luajtur edhe më parë në Francë

një vit më parë

Monaco, kartoni i kuq i kushton shtrenjtë Fabregas-it

"Jam i shkatërruar nga ky vendim"

një vit më parë

Francezi thyen rekordin e Dani Alves te Sevilla

Klubi spanjoll e shet te Monaco për 40 milion €

një vit më parë

Arrihet marrëveshja, Monaco rikthen në Ligue 1 golashënuesin

Francezët do të paguajnë 40 mln euro

një vit më parë

Andre Silva “out”, Monaco në sulm për bomberin zikaltër!

Oferta e West Ham u refuzua, Atletico dhe Napoli kanë bërë tratativa, tani del edhe Monaco