This website requires JavaScript.

Milan

Milan

2 muaj më parë

Armë dhe depresion, zbulohet e kaluara e errët e Calhanoglu

Sot është një profesionist i vlerësuar në Serie A, por karriera e tij ka pasur edhe momente të friks...

2 muaj më parë

Ibra te Monza, kriza, si të mbyllet sezoni? Galliani tregon rrugëdaljet

“Futbolli italian do të pësojë 700 milionë euro dëme dhe kështu do të fillonte një degradim”

2 muaj më parë

Yonghong Li sulmon Commisso-n: Ishte një fyerje për Milan-in

Ish-presidenti i kuqezinjve kundërpërgjigjet

2 muaj më parë

Milani arrin te talenti i Europës, "fajin" e ka Maldini!

Të mos ishte legjenda nuk do bëhej lëvizja!

2 muaj më parë

Nesta kujton kalimin te Milani: Ishte çlirim për mua, ja tri pengjet e karrierës

“Hierro më tha: Duhet të vish te Real Madridi. Unë iu përgjigja: Jo, jam si mbret te Lazio…”

2 muaj më parë

Mihajlovic “plaçkit” Milanin, kërkon të marrë mbrojtësin

Ish-trajneri i Milanit kërkon lojtarin kuqezi