Manchester United

Manchester United

2 ditë më parë

“U bënë gati të kapeshin me duar", dëshmitari rrëfen sherrin e famshëm Ferguson-Beckham

Ju kujtohet goditja me këpucë e "Becks" nga ish-trajneri skocez dhe çarja në vetull?...

2 ditë më parë

Solskjaer "nxehet" me gazetarët: Ju gjithmonë ngreni pikëpyetje rreth Pogba

"Unë nuk kam asnjë shqetësim për Paul, absolutisht"...

3 ditë më parë

United, Maguire është gati të vendosë një rekord tjetër

Një luftë e paprecedentë ka nisur për mbrojtësin më të shtrenjtë të botës...

5 ditë më parë

Januzaj: Anglisë i tregova sa vlej me Belgjikën. Van Gaal më “minoi” karrierën

"Jam i lumtur, sepse kam luajtur në dy Kupa Bote, kam shënuar edhe kundër Anglisë"...

5 ditë më parë

Solskjaer kundër drejtuesve, Sanchez kthehet në çështje

NJë tjetër ide del në Old Trafford ...

5 ditë më parë

“Lukaku ishte shumë i rëndë për Manchester United”

"Ole kërkonte një lojtar më të “rrumbullakosur” në sulm”...

5 ditë më parë

Drejt divorcit me Man.United, ja ku shkon Alexis Sanchez në Serinë A

Menaxheri i Silenit ka nisur diskutimet për transferimin e sulmuesit 30-vjeçar....