This website requires JavaScript.

Luftëtari

Luftëtari

10 muaj më parë

Godet Luftëtari, prezanton ish-sulmuesin e Feyenoord

27-vjeçari ka lindur në Roterdam, luan si sulmues qendor dhe i majtë

10 muaj më parë

Duro: Kemi bërë një hap përpara

Flet trajneri i Luftëtarit

një vit më parë

Superiorja nis me një “kurban”, ndodh e paimagjinueshmja te Luftëtari

Një ditë para ndeshjes me Tiranën largohet Klevis Dalipi dhe vjen Klodian Duro