Liverpool

Liverpool

4 ditë më parë

Alisson: Unë, macja e zezë e Messi-t? E vërteta është se...

Portieri brazilian kujton dy përmbysjet historike, ka një mesazh edhe për Neymar...

6 ditë më parë

Imitoi dhe ofendoi Harry Kane, federata angleze dënon talentin e Liverpool!

Veprim i nxituar nga talenti i Liverpool...

6 ditë më parë

Liverpooli i furishëm, Klopp rrëmben çmimin e radhës

Nuk kishte shumë dyshime ...

7 ditë më parë

"Je në vete apo ke pirë?", Klopp zbulon propozimin që e habiti!

Përgjigja e gjermanit është fantastike...

10 ditë më parë

Apeli i Van Dijk: Ai nuk duhet konsideruar... veçanërisht ndaj Man.City!

Liverpool është skuadra e vetme në Top 5 ligat e Europës që ka fituar të gjitha ndeshjet e kampionat...

10 ditë më parë

“Klopp është infektuar me sëmundjen e arrogancës pasi fitoi një trofe”

Ish-pronari i klubit të Premier League sulmon gjermanin...