This website requires JavaScript.

Ligat e tjera

Ligat e tjera

2 ditë më parë

Momente ankthi për Wanda-n: Ishte e tmerrshme

Motra Zaira ka zbuluar detajet e episodit të frikshëm

3 ditë më parë

PRAPASKENA: Neymar padit dhe tradhton Barcelonën, zbulohet destinacioni i tij i ri!

Braziliani ka vendosur të ndryshojë të ardhmen

3 ditë më parë

Ibra këshillon Mbappe: Ta mbajë kokën ulur, nuk është pasardhësi im te PSG

“Në moshën 19 vjeç, ai tashmë është një yll. Shpresoj që të ruajë urinë për sukses”

3 ditë më parë

Neymar hedh në gjyq Barcelonën, babai sqaron konfliktin me katalanasit

“Është një ankesë e vjetër dhe ne duam të arrijmë marrëveshje"

3 ditë më parë

PSG, "cicërimë" me shije lamtumire nga ylli i skuadrës

"E paharrueshme ajo që ndodhi. Do ta mbaj gjithmonë me vete"