Ligat e tjera

Ligat e tjera

2 ditë më parë

Tuchel: Neymar është një djalë i mirë, por më e më e keqja nuk ka ardhur akoma

Trajneri i PSG-së zbulon bisedën me brazilianin...

5 ditë më parë

Mesfushori i PSG-së zbulon objektivin e Icardi-t

"Flasim dhe punojmë për këtë"...

5 ditë më parë

E pabesueshme, por e vërtetë: Legjenda angleze, menaxheri i ri i Mbappe?!

20-vjeçari francez mund t’i thotë “po” kësaj oferte...

6 ditë më parë

Nuk do ta besoni! Zbulohen pagat e Navas dhe Icardi, ja cili fiton më shumë te PSG

Portieri paguhet 2 milionë euro më shumë se te Real Madridi...

10 ditë më parë

Zyrtare, Lyon shkarkon trajnerin Sylvinho në kohë rekord

Ai është trajneri më jetëshkurtër i historisë së klubit...

12 ditë më parë

Icardi dhe Neymar shënojnë në fitoren e Parisit ndaj Angers

Fitore e lehtë për kampionët në fuqi...