This website requires JavaScript.

Futboll bota

Futboll bota

2 orë më parë

Moses darkon me zikaltrit, mungon vetëm zyrtarizimi tek Interi

Lukaku “dekonspiron” gjithçka me një foto në Instagram

2 orë më parë

10 milionë euro, plus Rakitic; Juventusi refuzon ofertën e Barcelonës

Katalanasit nuk heqin dorë nga ylli i eklipsuar i “Zonjës së Vjetër”

2 orë më parë

Befason Sarri: Matuidi luan edhe si mbrojtës, duhet t'i përulemi Ronaldos!

Trajneri bardhezi thotë se sfida e radhës me Napolin do të jetë emocionale për të

3 orë më parë

Raiola kërkon takim urgjent me Manchester United për Pogba

“Nëse njëra nga palët nuk është e lumtur, atëherë duhet të kërkojmë zgjidhje”

3 orë më parë

Për pak u turpërua në Ibiza, Setien i bën "fletërrufe" Barcelonës

“Nuk kemi qenë aq të frymëzuar dhe të kthjellët sa do të doja. Nuk më pëlqeu ekipi im”