Lazio

Lazio

një muaj më parë

Berisha, gati të bëjë luftëtarin: Kam mentalitet fitues, dua Champions-in me Lazio

Një ndihmë e madhe i erdhi nga Thomas Strakosha, që e konsideron "vëlla"...

një muaj më parë

Duhet t’i mohojë golat, Strakosha: “Ja si Lukaku &Co po e shndërrojnë kampionatin Italian!”

Portieri shqiptar i Lazios ka folur ndër të tjera edhe për blerjen më të bujshme të Interit....

një muaj më parë

"Mafia shqiptare vrau kryeultrasin e Lazios"

“Diabolik” ishte në gjyq edhe për një grabitje ndaj presidentit të Lazio, Claudio Lotito...

2 muaj më parë

Lideri i ultrasve të Lazio-s vritet në Romë

Ai kishte lidhje me botën e krimit...

2 muaj më parë

Djali në gjurmët e Igli Tares, Etienne promovohet te të rinjtë e Lazio

Etienne ka lindur në vitin 2003 dhe si babai i tij, luan në rolin e sulmuesit...

2 muaj më parë

Inzaghi paralajmëron largimin e yllit të Lazios

Trajneri i ekipit bardhekaltër ka pranuar se futbollisti i tij nuk është i pashitshëm...