This website requires JavaScript.

La Liga

La Liga

2 muaj më parë

Real Madrid, zbulohet ideja revolucionare e Perez

Gjithçka do të ndodhë në 15 minuta

2 muaj më parë

Historia e frikshme e Diego Costa: Unë ulërija nga dhimbja, mjekja pinte cigare…

Një sakrificë përtej njerëzores për të mos humbur finalen e Champions-it në Lisbonë, por e shkuar dë...

2 muaj më parë

Iniesta nuk pyet për vitet: E shoh ende larg tërheqjen nga futbolli

“Ndihem mjaft i motivuar dhe kjo më jep forcën ta zgjas karrierën”

2 muaj më parë

Cannavaro “kërcënon” Zidane: Dua të drejtoj Real Madridin

“Ky futbollist do të jetë më i miri në Madrid, në dhjetë vitet e ardhshme"

2 muaj më parë

I doli emri tek Interi dhe Juventusi, Arthur “çimenton” të ardhmen

“Më lejoni të jem i qartë, e vetmja mundësi që më intereson është…"

2 muaj më parë

Duart që lëvizin fijet e merkatos, Real Madridi është gati për “zjarr”

Situata financiare duket tejet optimale te të bardhët, ndryshe nga gjigantët e tjerë