La Liga

La Liga

një ditë më parë

LAJMI I FUNDIT: Mallkimi “zhduk” sulmin e Barcelonas, tashmë Valverde i falet atij!

Moment i tmerrshëm për trajnerin blaugrana, që mund të besojë vetëm njërit....

një ditë më parë

Koha në limit: Barcelona provon për Neymar në versionin Bayern-Coutinho!

Zbulohet skema me të cilën katalanasit do të synojnë finalizimin e transaksionit me PSG për rikthimi...

2 ditë më parë

Barcelona, tjetër lajm i keq për Griezmann

Francezi nuk do të ketë mundësi ta realizojë ëndrrën...

2 ditë më parë

Trajneri i njohur spanjoll: Pa fituar Botërorin, Messi s’mund të jetë kurrë më i miri

Camacho merr në analizë yllin argjentinas, Maradonën, Cristiano Ronaldon, Neymar......

2 ditë më parë

Reguilon, goli ndaj Espanyol mund të kishte pasoja të përhershme

Nuk është mirë të tundosh fatin...

2 ditë më parë

Marcelo kundër Neymar: Reali nuk ka më nevojë për përforcime

Braziliani rrëfehet për gjithçka, nga kritikat, merkato, modeli i flokëve, tatuazhet dhe objektivat ...

2 ditë më parë

“Ai duhet të luajë, të gjithë e duam”; yjet e Realit, mesazh të qartë Zidane

Pakkush priste që ai ta niste titullar në fundjavë...

2 ditë më parë

Rikthehet “instkti vrasës”, Morata i jep 3 pikët Atleticos në ndeshjen e nervave dhe penalltisë së humbur (VIDEO)

Spanjolli ka shënuar golin e parë sezonal në La Liga për madrilenët që udhëheqin ndaj Getafe....