This website requires JavaScript.

Kupat e Europës

Kupat e Europës

3 ditë më parë

“Pleqtë” e Champions-it, Buffon duhet të mposhtë vetëm një italian (top 5)

Para “gardianit” të Juves është vetëm Ballotta, sa i takon moshës më të madhe në këtë kompeticion

4 ditë më parë

Nga Ronaldo te "gjenitë" e Barçës; njihuni me 10 asistuesit më të mirë të Champions-it

Kryeson portugezi, i ndjekur nga Messi dhe dy "maestrot" e mesfushës katalanase

4 ditë më parë

Kryeson talenti i Barçës, ja “adoleshentët” që hynë në historinë e Champions-it (info-grafiku)

Dhjetë emra, që e bënë “sefte” shumë shpejt me golin në këtë kompeticion

4 ditë më parë

Mou nis sulmin ndaj gjigantëve: Askush prej tyre s'e do përballjen me ne!

“Spurs” mund të përballen me PSG, Juventus, Barcelona, Leipzig, ose Valencia në raundin e ardhshëm t...

4 ditë më parë

Buffon, “orakulli” i Gasperinit: Pas tri humbjeve, i thashë se do të kualifikohej

Portieri bardhezi flet edhe për kritikat e rivalitetin e titullit në Serie A me Interin