This website requires JavaScript.

Kombëtarja

Kombëtarja

2 muaj më parë

Anglezët insistojnë, Rashica mund të largohet nga Gjermania

Sulmuesi kosovar pritet të largohet

2 muaj më parë

De Biasi bën “xhonglerin”, kur pyetet pse skualifikoi Rashicën dhe Gjimshitin nga “Euro 2016”

Ikja e Rashicës te Kosova shihet si faji më i madh i italianit në stolin kuqezi

2 muaj më parë

Kumbulla tek Interi? Transferimi i shqiptarit ka një "armik" të madh

Shqiptari kushton 20 milionë euro, gati belgu me parametra zero

2 muaj më parë

Kukeli: Në fillim e refuzova Shqipërinë, pastaj shkova në një botë tjetër me të…

Ish-futbollisti kuqezi rrëfen karrierën e larmishme me klubet dhe kombëtaren. Nga Kategoria e Dytë t...

2 muaj më parë

Reja zbulon përplasjen me Klose dhe bën propozimin e çuditshëm emergjent

Sipas trajneri kuqezi, në kushtet e ngjeshjes së ndeshjeve, pas kthimit nga "Coronavirus", duhen lej...

2 muaj më parë

Provoi Botërorin, luajti me Rivaldon, rivalizoi Ibrën, refuzoi fanellën kuqezi; historia e pabesueshme e shqiptarit

Panajot Kone, njeriu që e ktheu jetën e tij kokëposhtë: që nga fëmijëria e vështirë si emigrant deri...