This website requires JavaScript.

Kombëtaret

Kombëtaret

9 ditë më parë

Muller në Lojërat Olimpike? Ja ç’thotë Joachim Low

A mund të luajë Muller edhe në Europian, edhe në Olimpiadë?

13 ditë më parë

Revanshi i Italisë, hakmerret ndaj Brazilit pas 26 vitesh (video)

Ish-ylli i Milan-it ka shlyer gabimin e bërë 26 vite më parë

21 ditë më parë

Arsyeja tragjike pse Ozil vendosi të tërhiqej nga kombëtarja

Mesut Ozil u tërhoq nga futbolli ndërkombëtar në moshën 29 vjeç, një vendim tronditës nga kampioni i...

23 ditë më parë

Skandal dhe tradhti, arsyet pse Franca humbi Benzema-në dhe Ribery-në

Franca ka shumë yje, por i ka mohuar vetes një super skuadër

24 ditë më parë

Mendes nuk ka dyshime, bën parashikimin e çmendur

Nuk ka për të ndodhur, por nëse ndodh...

25 ditë më parë

Itali-Brazil, finalja e USA '94 do të luhet përsëri pas 25 vitesh

Ja data dhe orari i ndeshjes historike