This website requires JavaScript.

Kategoria 1 & 2

Kategoria 1 & 2

4 muaj më parë

Magani jep dorëheqjen, ja kush e zëvendëson te Besa

Skuadra kavajase synon Superioren, por ecuria e deritanishme ka qenë e dobët

4 muaj më parë

Kategoria e Parë / Dinamo iu bën gjëmën lezhjanëve, ndalet edhe Kastrioti

U luajtën ndeshjet e grupit A, nesër në fushë grupi i jugut

5 muaj më parë

Kategoria e Parë / Kastrioti mposht “nëndetësen”, nesër përplasjet e mëdha

Krutanët konsolidojnë kreun e grupit A, derbi Myzeqeje në grupin tjetër

5 muaj më parë

Jonuz: Nuk luaj unë kundër Martinit. Sherri në stol? Vllaznia është mbi të gjithë

Nesër, e treta e vërteta. Dy ndeshje mes dy skuadrave në këtë sezon dhe dy barazime

5 muaj më parë

Vllaznia nuk ia fal Sherrit gafën ndaj Tiranës, merr portier nga Maqedonia

27-vjeçari vjen te kuqeblutë me CV të pasur dhe ambicie për titullar

5 muaj më parë

Kategoria e Parë / Kastrioti ndalet në Burrel, Apolonia merr kreun

Nesër luhet sfida përmbyllëse e javës së 15-të, Dinamo-Korabi