This website requires JavaScript.

Juventus

Juventus

2 muaj më parë

Marchisio i sigurt: Juventusi nuk do ta pranonte titullin në tavolinë

“Princi” edhe kundër idesë së Lotito, që titulli të vendoset me një ndeshje direkte mes bardheiznjve...

2 muaj më parë

“Ky klub mund ta blinte Ronaldon që nesër, po të donte”

Kompania e njohur e pijeve energjetike e ka zgjeruar perandorinë e saj futbollistike

2 muaj më parë

“Te Juve na mohuan dy tituj, që i djersitëm aq shumë në fushë”

"Aty e kuptoni ndryshimin midis të luajturit futboll dhe fitores"

2 muaj më parë

Befason Ronald De Boer: Lëndimi i Chiellini ishte bekim për De Ligt

"Klubet më afër sistemit të Ajax, si M.City dhe Barcelona, ishin fort të interesuar për të. Do të is...

2 muaj më parë

Rrëfimi i rrallë i trajnerit, që zbuloi CR7: Portugalia u shokua, kur thashë se do të kapërcente Figon dhe Eusebio

Flet László Bölöni, trajneri që zbuloi Cristiano, e bëri atë të debutojë me ekipin e parë të Sportin...

2 muaj më parë

Szczesny shokon me deklaratën: Tek Arsenali pija duhan rregullisht, Wenger e dinte

Megjithatë, kjo i kushtoi një gjobë dhe humbjen e vendit të titullarit

2 muaj më parë

“Divorc” mes Higuain dhe Juventusit? Babai i lojtarit zbulon gjithçka

Nuk qenka aspak ashtu, siç po shkruajnë mediat ditët e fundit