Juventus

Juventus

2 ditë më parë

Rikthehen 6, Juventus nis të plotësohet

Te bardhezinjtë pritet të bashkohet edhe rekordmeni Ronaldo e italianët....

2 ditë më parë

Tension tek Juventus, tifozët kërkojnë përjashtimin e lojtarit

Bardhezinjtë nuk ia kanë falur gjestin...

2 ditë më parë

Komenti epik i ish-shokut të skuadrës: Ronaldo, ke shënuar më shumë gola sesa kam shkuar unë në banjo

Videoja e portugezit ka marrë më shumë se 10 milionë shikime dhe më tepër se 3 milionë “like”...

2 ditë më parë

Nga Sancho te Joao Felix, kush do të jetë pasardhësi i De Ligt?

Zbulohen kandidatët për Golden Boy 2019...

2 ditë më parë

Menotti "ngre në qiell" Sarrin: Bekim për Higuain dhe Dybala, me të do të fluturojnë...

Trajneri legjendar argjentinas flet edhe për krahasimin mes Ronaldos dhe Messit...

2 ditë më parë

Nuk do ta besoni, agjenti zbulon kur do të tërhiqet Buffon nga futbolli

"I kam sugjeruar të bëhet trajner, pasi ta lërë futbollin”...

2 ditë më parë

MERKATO: Juvja rrëmben sulmuesin e PSG, United mbetet thatë

Sulmuesi lë me gisht në gojë anglezët ...

2 ditë më parë

“Ronaldo 700”, ja pesë legjendat ​që kanë shënuar më shumë se portugezi

Listën e kryeson një austriak, me 105 gola më shumë se CR7...