This website requires JavaScript.

Inter

Inter

një muaj më parë

Ish-ylli i Barçës paralajmëron Lautaro: Nuk është e lehtë të luash përkrah Messit

“Dybala tha se ishte e vështirë të luaje me Messin dhe unë mbështes tezën e tij”

një muaj më parë

Conte rihap dyert e Interit për ta, do të kthejë dy “luftëtarët” e huazuar

Mes Icardi, Nainggolan dhe Perisic, vetëm njëri nuk ka vend te zikaltrit

një muaj më parë

Paralajmërimi i Moratti-t: Kjo është një humbje kohe dhe e rrezikshme

Për ish-presidentin e Inter-it ka vetëm një zgjidhje

një muaj më parë

“Nainggolan? E shitëm tek Inter-i për t’i shpëtuar jetën”

Zbulohet arsyeja e vërtetë e largimit të belgut nga Roma

një muaj më parë

"Senatori" do largimin, Conte i tregon derën!

Largohet futbollisti