Inter

Inter

2 ditë më parë

Inter në kërkim të pasardhësit të Handanovic, ja dy kandidatët

Ata janë portierë të Serie A...

2 ditë më parë

Inter, 108 milionë euro për një goditje tjetër "alla Lukaku"

E ardhmja e Inter-it mund të varet nga tre lojtarë...

2 ditë më parë

Hakan Sukur sulmon Erdogan dhe ëndërron kthimin në San Siro

Legjenda e futbollit turk ka humbur gjithçka për shkak të Presidentit të Turqisë...

2 ditë më parë

Befason Gabigol, zgjedh kuqezinjtë para Inter-it

"Ka shumë cilësi dhe lojtar të shkëlqyer në çdo pozicion"...

2 ditë më parë

Befason Conte, kampionin e botës e do tek Interi që në janar

33-vjeçari del në plan të parë, pas dëmtimit të Alexis Sanchez...

3 ditë më parë

Gola dhe rikthim në kombëtare, në Angli synojnë sulmuesin e Inter

Klubi i Premier League nuk ka ndërmend të ndalë vrullin dhe synon një bomber me garanci....

3 ditë më parë

Mbrojtësi i Interit dëmtohet me kombëtaren, ja sa do të mungojë

Një tjetër dëmtim për zikaltrit...