This website requires JavaScript.

Futboll vendi

Futboll vendi

një muaj më parë

Ish-kapiteni i Tiranës “bombardon” deputetin e PS: Hajdut, guxo dhe preki pensionet!

"Ti firmose 410 milionë USD konçesione. Guxo ti apo shefi yt t'i prekni lekët e pensionistëve dhe do...

një muaj më parë

Muriqi i pavendosur për të ardhmen, ka 4 ekipe pas vetes

Sulmuesi në hall për mirë

një muaj më parë

Vlerësim prestigjoz për "Air Albania", impianti i futbollit shqiptar nominohet mes projekteve më të mira!

Përzgjedhja për të marrë çmimin BigSEE Architecture Award 2020

një muaj më parë

UEFA akordoi 4.3 milionë euro, evitohet “cash”-i për klubet shqiptare

Komitetit Ekzekutiv të UEFA-s iu jep fleksibilitet federatave në përdorimin e këtyre fondeve, për t’...

një muaj më parë

De Biasi: Kumbulla, çfarë shpërthimi! Ja pse duhet ta blejë Interi

Ish-trajneri ynë kuqezi “skanon” 20-vjeçarin shqiptar: Është talent konkret, jo i fryrë

një muaj më parë

Hysaj mes dy zjarreve, De Laurentiis ngacmon Giufredin

Shqiptari nuk po kalon një periudhë pozitive

një muaj më parë

E ardhmja e Rejës? Trajneri zbulon takimin me Dukën!

Flet tekniku i Shqipërisë