Futboll vendi

Futboll vendi

13 orë më parë

Zbulohet klubi, për të cilin Valdet Rama e braktisi Kukësin

31-vjeçari kishte kohë në bisedime me gjermanët e Bundesliga 3...

20 orë më parë

“Ia plotësuam çdo kërkesë, por refuzoi”; Kukësi zyrtarizon largimin e radhës

"Ishte vetë dëshira e futbollistit për t’u larguar drejt Gjermanisë"...

2 ditë më parë

Superiorja nis me Kukësi-Partizani, zbardhet grafiku i ndeshjeve

Java e parë luhet në dy ditë, të premten dhe të shtunën...

2 ditë më parë

Partizani e djeg gjithë natën, datëlindja e trajnerit festohet me trofe (video)

Nuk ka munguar as torta për trajnerin Lerda...

2 ditë më parë

Shqipëri-Islandë, në “Elbasan Arena”. Ja detajet e dy kualifikueseve të shtatorit

Kombëtarja kuqezi do të luajë dy kualifikueset e radhës në Grupin H...

2 ditë më parë

Tri goditje në një ditë, Flamurtari shton radhët

Shtohet "kolonia" shkodrane te kuqezinjtë...