Futboll mix

Futboll mix

Ndeshjet
Renditja

2 ditë më parë

E FUNDIT: Klubi gjerman përjashton lojtarin turk, Erdogan i gjen... ekip!

Pasi mbështeti sulmet me armë në Siri...

2 ditë më parë

"Lordi" zbulon vetveten përmes një libri, premton polemika: Jo gjithmonë e vërteta...

"Po pres me padurim ta ndaj historinë time me botën"...

2 ditë më parë

9 rekorde në futboll; disa të mundshme për t’u thyer, të tjerat jo…

Vetëm Cristiano Ronaldo dhe Messi mund ta ndryshojnë këtë listë ...

3 ditë më parë

Kthesa e pabesueshme, aventura e De Rossit te Boca Juniors merr fund?!

De Rossi mund të largohet nga Boca Juniors...

3 ditë më parë

Tifozët e Celtic krenohen me “kualitetin futbollistik” të Ilir Metës (video)

“Largs Brigade” poston videon, ku shfaqet Ilir Meta me fanellën e skuadrës së tyre të zemrës...

2 ditë më parë

E FUNDIT: Klubi gjerman përjashton lojtarin turk, Erdogan i gjen... ekip!

Pasi mbështeti sulmet me armë në Siri...

2 ditë më parë

"Lordi" zbulon vetveten përmes një libri, premton polemika: Jo gjithmonë e vërteta...

"Po pres me padurim ta ndaj historinë time me botën"...

2 ditë më parë

9 rekorde në futboll; disa të mundshme për t’u thyer, të tjerat jo…

Vetëm Cristiano Ronaldo dhe Messi mund ta ndryshojnë këtë listë ...

3 ditë më parë

Kthesa e pabesueshme, aventura e De Rossit te Boca Juniors merr fund?!

De Rossi mund të largohet nga Boca Juniors...

3 ditë më parë

Tifozët e Celtic krenohen me “kualitetin futbollistik” të Ilir Metës (video)

“Largs Brigade” poston videon, ku shfaqet Ilir Meta me fanellën e skuadrës së tyre të zemrës...