Formula 1

Formula 1

8 ditë më parë

Formula 1 “e dashuruar” me vendet arabe, tjetër garë në shkretëtirë

Shkon në 3 nbumri i pistave në Lindjen e Mesme...

9 ditë më parë

Tronditet Red Bull, largon pilotin e talentuar në mes të sezonit

Vjen një debutues në Formula 1...

16 ditë më parë

F1, Hamilton befason Verstappen në fund dhe triumfon në Hungari (video)

Strategjia e Mercedes-it i ka dhuruar fitoren anglezit...

18 ditë më parë

F1: Verstappen fiton një "pole" historik në Hungari dhe vendos rekord (video)

Bottas do të niset i dyti, Hamilton i treti. Zhgënjen Ferrari...

25 ditë më parë

Hamilton “pole” në Gjermani, Ferrari sërish katastrofë!

Mercedes dominon provat, Ferrari dështon...

25 ditë më parë

Schumacher rikthehet në pistën e F1, Mick piloton makinën e babait

Në pistën e Hockenheim ndodh surpriza e madhe...