Flamurtari

Flamurtari

një muaj më parë

Ironia therëse e Gjikës: Tepricat dhe skarcot e Vllaznisë i marrim ne në Vlorë

Si në një “iso labe”, ironisë së Edi Martinit ër të tijtë i është përgjigjur Shpëtim Gjika nga Vlora...

një muaj më parë

Tri goditje në një ditë, Flamurtari shton radhët

Shtohet "kolonia" shkodrane te kuqezinjtë...

një muaj më parë

FLAMURTARI TALLET ME TIFOZËT: Largohet trajneri dhe drejtori!

Idrizi nuk mban fjalën për pagesën e këstit të parë, Haxhiu dhe Pollozhani largohen...

2 muaj më parë

Njoftim "i thatë" dhe një foto, Flamurtari zyrtarizon trajnerin e ri

Ish-futbollisti kuqezi merr drejtimin e skuadrës vlonjate...