This website requires JavaScript.

Chelsea

Chelsea

2 muaj më parë

Chelsea e mori për 64 mln euro, ardhja e Coutinhos “djeg” talentin!

1 vit më parë u ble për 64 mln euro

2 muaj më parë

Interi mbetet "thatë", sulmuesi i shpëton Contes për duarsh

Zikaltrit duket se do ta humbasin

2 muaj më parë

Hudoson-Odoi për 117 milionëshin: Adhruoj të luaj me të

Probleme për Manchester United

2 muaj më parë

Simeone dhe Lampard përplasen në merkato, kërkojnë talentin 16-vjeçar

Atletico dhe Chelsea kanë të njëjtin objektiv

3 muaj më parë

Sarri “hap barkun”, zbulon konfliktet e ashpra me lojtarët e Chelsea

“Unë nuk do të jetoja kurrë atje, përsëri. Nuk e kuptoj se si ia bëjnë italianët, që janë në Angli”