Bundesliga

Bundesliga

2 ditë më parë

Coutinho prezantohet te Bayerni, ja fjalët e para si bavarez

"Vij në një vend të ri, por në një nga klubet më të mira në Europë"...

3 ditë më parë

Coutinho nuk ka frikë, zbulohet numri që do të mbajë te Bayern-i

Gafa e sponsorit ka zbuluar gjithçka...

3 ditë më parë

E bujshme: Bayerni në hall, senatori do largimin nga ekipi!

Situata nuk është e qetë në Bavari ...

3 ditë më parë

Te Bayern i përgjigjen shpërthimit të portugezit: “Ajo është e papërshtatshme...!”

Administratori i deleguar i bavarezëve, Rummenigge ka deklaruar qëndrimin e tij dhe të klubit....

3 ditë më parë

Favre u tërheq veshin lojtarëve: U surprizuam në start, këto gabime na hoqën titullin

Flet trajneri i Borussia Dortmund pas fitores 5-1 ndaj Augsburg...

3 ditë më parë

Plas te Bayern, trajneri Kovac sherr me lojtarin pas barazimit

Lojtari i ka kërkuar llogari trajnerit...