Borussia Dortmund

Borussia Dortmund

14 ditë më parë

Alcacer vijon rekordin e tij të golave, shifrat thonë: Barça gaboi rëndë!

E dini sa gola ka shënuar spanjolli deri tani?...

16 ditë më parë

Ylli i Dortmund dëmtim të rëndë me Gjermaninë, njëjtë si Neymar!

Goditje e rëndë për nënkampionët e Gjermanisë...

19 ditë më parë

Reus i premton talentin e madh Dortmund-it: Do ta sjell me çdo kusht!

Ky talent dhe Sancho do krijonin dyshe të frikshme...

një muaj më parë

Borussia Dortmund shfaq interes për yllin e Serie A

Klubi kërkon ta mbajë edhe këtë sezon...