Boks

Boks

7 ditë më parë

Fury: Amerika po dashurohet me mua, së shpejti kampion

Britaniku mendon për revanshin me Wilder...

9 ditë më parë

Zyrtare, revanshi mes Joshua dhe Ruiz në “tokën e askujt”

As Britania e Madhe dhe as Amerika...

13 ditë më parë

Trondit Mike Tyson: Përdorja penis artificial dhe urinën e fëmijëve për testet antidoping

“Përdorja një penis artificial, që stafi im mjekësor e mbante gjithmonë me vete"...

18 ditë më parë

Arrihet marrëveshja, Fury kthehet në ring më 14 shtator

"Nuk është një gjë e zakonshme në këto kohë"...

24 ditë më parë

Ferit Keta i pathyeshëm, mposht me “KO” rivalin serb

Triumfi nr.13 për boksierin shqiptar...

25 ditë më parë

Joshua sfidë Ruiz për revanshin: Duelojmë në Britani, ja data dhe vendi

Menaxheri i britanikut zbulon gjithçka...

një muaj më parë

Kaos në WBC, britaniku pozitiv para sfidës por është lejuar të duelojë

Çështja është ende e mjegullt...