Bayern Munich

Bayern Munich

3 ditë më parë

Coutinho nuk ka frikë, zbulohet numri që do të mbajë te Bayern-i

Gafa e sponsorit ka zbuluar gjithçka...

3 ditë më parë

E bujshme: Bayerni në hall, senatori do largimin nga ekipi!

Situata nuk është e qetë në Bavari ...

3 ditë më parë

Te Bayern i përgjigjen shpërthimit të portugezit: “Ajo është e papërshtatshme...!”

Administratori i deleguar i bavarezëve, Rummenigge ka deklaruar qëndrimin e tij dhe të klubit....

3 ditë më parë

Plas te Bayern, trajneri Kovac sherr me lojtarin pas barazimit

Lojtari i ka kërkuar llogari trajnerit...

4 ditë më parë

Bayern thyen rregullat, shifër e çmendur për të blerë Coutinho

Bavarezët nuk kanë paguar kurrë kaq shumë për një lojtar...

4 ditë më parë

Shkon në pesë numri i tyre, Bayern Munich zyrtarizon francezin e radhës

20-vjeçari është zhvilluar në një nga mesfushorët kryesorë të rinj të Bundesligës...