This website requires JavaScript.

Barcelona

Barcelona

një ditë më parë

Schuster këshillon Barçën: Messi dhe Griezmann nuk e bëjnë dot atë rol

Gjermani sheh si zgjidhje blerjen e një “9”, si zëvendësues të pastër për Suarez

një ditë më parë

Dy senaca në ditë, asnjë pushim; Pique “rebelohet” ndaj trajnerit të ri

Vetëm ditën para ndeshjeve, Setien aplikon një seancë të vetme. Mbrëmë nuk e ndali as rrebeshi i shi...

2 ditë më parë

Barcelona shkon në Ibiza, katër bileta dhe një paella kushtojnë 2.500 euro

Pasojat e çmendura të shortit të Kupës së Mbretit

2 ditë më parë

Barça, City, Liverpool... Ja kush i dominon “top 5” ligat europiane (info-grafikët)

Në analizë janë marrë pasimet dhe posedimi i topit në këtë sezon dhe fundjavën e kaluar

2 ditë më parë

500 gola në 500 ndeshjet e fundit; ju njohim me “përbindëshin” Leo Messi

Kjo statistikë e frikshme, shtoji edhe 200 asiste, i përket aktivizimit me Barcelonën