This website requires JavaScript.

Argëtim

Argëtim

13 ditë më parë

Djali i Caniggia: Babai im nuk ka tru, bashkë me të dashurën janë qesharakë

“Kush e merr seriozisht atë, duke ndërruar të dashurat çdo 6 muaj?”...

16 ditë më parë

McGregor: Putin kontrolloi uiskin tim për helm

Shishja e parë Proper No. 12 ka qenë një dhuratë për Putin...

16 ditë më parë

Ronaldo braktis “pistën" e golave, del për… gjueti me Georgina

Ata kërkuan në tokë për tartufi, falë ndihmës së qenve profesionistë...

16 ditë më parë

Neymar duartroket këngëtaren shqiptare, ja komenti që i la Rita Orës

28-vjeçarja mori vëmendjen e Neymar për maskimin si mashkull për “Halloween”...

18 ditë më parë

Gruaja e mbrojtësit të Milanit: A i kam bërë vithet? Po nuk besuat, pyesni Mateo…

Bukuroshja spanjolle flet edhe për tradhtinë e futbollistëve...

19 ditë më parë

Dominon CR7, me orën 1.5 milionë euro. Ja çfarë mbajnë në dorë yjet e sportit (fotot)

Njihuni me markat dhe çmimet, që të lënë gojëhapur…...

20 ditë më parë

Pasion pa moshë! Numëron 1600 ndeshje në 72 vitet e fundit, 11 ekipe dhe 400 gola...

Është futbollisti më i moshuar në Mbretërinë e Bashkuar dhe beson se mund të durojë 90 minuta lojë....

23 ditë më parë

Nadal i jep fund beqarisë, i thotë “PO” Maria Perello pas 14 vitesh fejesë

Dasma u zhvillua në një kështjellë në Majorka...