This website requires JavaScript.

Argëtim

Argëtim

9 ditë më parë

Doni të bëheni “bishë” si CR7, zbatoni dietën e tij ditore (ushqimi, ushtrimet, gjumi)

Mediat italiane kanë zbuluar menunë e përditshme të 34-vjeçarit portugez

12 ditë më parë

Video: I bllokuar në trafik, por shikoni si argëtohet ish-Perandori i Inter-it

Braziliani është shumë aktiv në Instagram

12 ditë më parë

Ronaldo “tronditi” botën me Rolex-in e tij gjysmë milioni euro

Me ar të bardhë dhe diamante, tjetër bizhu unike në dorën e yllit portugez

14 ditë më parë

Wanda Nara zhvishet lakuriq për debutimin e saj në “Big Brother VIP” (fotot)

Gruaja e Mauro Icardit me një tjetër rol protagonist në mediat italiane

14 ditë më parë

CR7 krenohet me muskujt e tij, thotë se është vetëm…23 vjeç (foto+video)

Në fakt, ylli portugez i ka 34 vite mbi supe, por trupi i tregon shumë më pak

15 ditë më parë

Wanda mposht Georgina Rodriguez dhe tërbon ndjekësit me postimin e fundit

Argjentinasja është e papërmbajtshme