Juve tentoi ta shesë kundër dëshirës, Dybala zgjedh mes Allegri dhe Sarrit

Juventus

Juve tentoi ta shesë kundër dëshirës, Dybala zgjedh mes Allegri dhe Sarrit

08 Tetor 2019
22:36
Ergis Tafalla
08 Tetor 2019
22:36
Ergis Tafalla

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera