Ferrari në telashe, “luftë e ftohtë” mes Vettel dhe Leclerc

Formula 1

Ferrari në telashe, “luftë e ftohtë” mes Vettel dhe Leclerc

30 Shtator 2019
18:48
Gentian Spiri
30 Shtator 2019
18:48
Gentian Spiri

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera