This website requires JavaScript.

Driblimi i dyfishtë i Ronaldos, që hipnotizoi zikaltrit dhe heshti “San Siro” (video)

Juventus

Driblimi i dyfishtë i Ronaldos, që hipnotizoi zikaltrit dhe heshti “San Siro” (video)

07 Tetor 2019
15:37
Alfred Lleshi
07 Tetor 2019
15:37
Alfred Lleshi

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera